Profesjonalizm i doświadczenie - o Spółce Espondi

Profesjonalizm i doświadczenie. O Spółce Espondi.

Firma Espondi Sp. z o.o. powstała z inicjatywy specjalistów pragnących wdrożyć wieloletnie wyniki prac badawczo-rozwojowych z zakresu rozwiązań multimedialnych dla branży turystyczno-hotelarskiej. Głównym jej produktem jest system Hotel 360° wprowadzający ideę self-service. Dzięki niemu gość hotelowy, nie wychodząc z pokoju, zamawia usługi oferowane przez hotel. Wystarczy aplikacja zainstalowana na smartfonie lub tablecie będącym na wyposażeniu pokoju. Jest to nie tylko wygoda dla gościa hotelowego, ale także skuteczne narzędzie do optymalizacji kosztów pracy recepcji.

System Hotel 360° otwiera nowy, szybszy kanał komunikacyjny pomiędzy gościem a obsługą hotelu, jego ofertą i ofertą otoczenia. System wykorzystuje nowoczesne technologie oparte na urządzeniach mobilnych i rozwiązaniach chmurowych. Został zaprojektowany przez ekspertów od architektury informacji i interfejsu użytkownika. System działa w wybranej wersji językowej, a główne jego moduły to:

Hotel 360°Concierge – aplikacja na tablety będące na wyposażeniu pokoju hotelowego, za pomocą których gość może skorzystać z kompleksowej oferty hotelu oraz usług partnerów z nim współpracujących. Umożliwia gościom hotelowym zarezerwowanie wybranej usługi z poziomu aplikacji na tablecie. Dodatkowo, intuicyjny interfejs prezentuje wszystkie usługi i atrakcje tak, aby gość hotelowy mógł skorzystać z nich w każdej chwili lub powrócić do nich w przyszłości. Hotel ma dostęp do analiz i statystyk korzystania przez gości z aplikacji oraz możliwość umieszczania ofert specjalnych na tabletach podczas pobytu gości w obiekcie.

Hotel 360°Mobile – mobilna aplikacja dla gości hotelu, dostępna na smartfony i pełniąca rolę kolejnego kanału komunikacyjnego z byłymi i potencjalnymi klientami hotelu, przy pomocy której mogą oni korzystać z funkcjonalności klucza mobilnego. Aplikacja jest doskonałym narzędziem do budowy systemu lojalnościowego hotelu lub uatrakcyjnienia już istniejącego.

Firma Espondi Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe wdrożenie, szkolenie personelu oraz wsparcie marketingowe dla uzyskania jak najlepszych efektów funkcjonowania systemu oraz aplikacji.

System Hotel 360° znalazł się na liście 41 najbardziej innowacyjnych polskich rozwiązań z zakresu wysokiej i średniowysokiej techniki rekomendowanych w październiku 2015 roku do dofinasowania przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu GO_GLOBAL.PL – Zwiększenie skali komercjalizacji na rynkach światowych wyników badań naukowych lub prac rozwojowych polskich firm.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku hotelarskiego oraz chęcią zdobywania cennych doświadczeń firma Espondi dołączyła do grona członków IGHP w sierpniu 2016 r.

NASZ ZESPÓŁ

Espondi Sp. z o.o. powstała z inicjatywy specjalistów pragnących wdrożyć wieloletnie wyniki prac badawczo-rozwojowych z zakresu rozwiązań multimedialnych dla branży turystyczno-hotelarskiej. Główną misją Spółki jest opracowywanie i wprowadzanie nowoczesnych, skutecznych i optymalnych rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych, które w dobie dynamicznego rozwoju branży oczekują na szereg przemian i ulepszeń. Innowacyjne i funkcjonalne systemy informatyczne opracowane przez specjalistów Espondi, tworzone są z myślą o usprawnieniu usług wykonywanych przez obsługę hotelową i minimalizacji kosztów, a co za tym idzie zwiększeniu przychodów Hotelu. Ponadto przyczyniają się do zwiększenia zadowolenia gościa z pobytu w obiekcie. Nasz zespół składa się z projektantów, programistów, testerów i designerów. Każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie, a razem korzystamy z naszego doświadczenia i wiedzy, by dostarczać klientom optymalne rozwiązania realizujące ich cele.

Radosław Noga

Radosław Noga

Członek Zarządu

Związany z rynkiem IT od ponad 15 lat. Zdobywał doświadczenie w zespołach sprzedaży w firmach i korporacjach będących liderami branży IT w Polsce, m.in. Simple, Comp Rzeszów, Asseco Poland i Onagra. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiadaną wiedzę przekłada na tworzenie strategii rozwoju firmy oraz działalność operacyjną.

Doświadczenie:

  • Onagra – Prezes Zarządu
  • Asseco Business Solutions – Dyrektor sprzedaży systemów ERP/Oddział Rzeszów
  • Asseco Poland – Manager zespołu sprzedaży systemów ERP
  • Comp Rzeszów – Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT


DOCENILI NAS

GO_GLOBAL.PL

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju System Hotel 360° znalazł się w gronie 41 najbardziej innowacyjych polskich rozwiązań z zakresu wysokiej techniki, dofinasowanych w ramach programu GO_GLOBAL.PL, organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Spotkajmy się

Warszawa

Sienna 39
00-121 Warszawa

Rzeszów

Kolejowa 1 lok. 5
35-073 Rzeszów

info@espondi.com

Wyślij wiadomość